ART / Lithographs / Litograph 7964492
nr 796 4492
LITOGRAPH (F)
Max Knutsen, 55/225, subject size: 28x43,
Max Knutsen, 55/225, signerad, motivets mått: 28x43
800
SEK 100
Monday December 10 2012
at 18:55:39
8/12 08:30:00